PAŽINTINIS RENGINYS „RUDENĮ ŽYDINTYS AUGALAI, ŽIEMOJANTYS ATVIRAME GRUNTE“

Rugsėjo 27 d. 16 val. vyks pažintinis renginys „Rudenį žydintys augalai, žiemojantys atvirame grunte“, kurį ves VU Botanikos sodo vyresnioji kuratorė Viktorija Guseva.

Chrizantema (Chrysanthemum) 'Clara Curtis'

Pažintiniame renginyje susipažinsite su rudenį žydinčia augalų kolekcija: augančiais astrais, astrūnais, chrizantemomis, saulainėmis, rykštenėmis, legėstais, rūšinėmis saulėgrąžomis bei kitais augalais.

Tai reiškia, jog galėsite pasigrožėti astrų, astrūnų bei chrizantemų plačia spalvų gama – nuo baltos iki tamsiai violetinės spalvos.  Bus atskleistos žiedyno subtilybės, auginimo bei priežiūros ypatumai.

Taip pat sužinosite netikėtų ir įdomių faktų apie šiuos kolekcijos augalus. Pavyzdžiui, rūšinės saulėgrąžos yra visai nepanašios į mums žinomas, kurios auginamos sėkloms bei aliejui. Jų aukštis gali siekti 2,5-3 m, o žiedynas nedidelis.

Ateikite, ir dar kol ruduo leidžia, pasimėgaukite dovanojama žiedų ir augalų gausa!

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: būtina šiuo el. paštu daiva.krutuliene@bs.vu.lt
KUR, KADA: lankytojų grupė renkasi 15.45 val. prie VU Botanikos sodo pagrindinės kasos (Kairėnų g. 43, Vilnius).
BILIETAI: įėjimas į renginį – įsigijus sodo lankytojo bilietą, pažintinis renginys – nemokamas (50-mečio jubiliejų mininčio VU Botanikos sodo Kairėnuose dovana lankytojams).