PAŽINTINIS RENGINYS „DEKORATYVINIŲ VARPINIŲ AUGALŲ ĮVAIROVĖ“

Rugsėjo 6 d., 16.30 val., kviečiame Jus į pažintinį renginį „Dekoratyvinių varpinių augalų įvairovė“, kurį ves VU Botanikos sodo botaninių kolekcijų kuratorė dr. Virginija Vaitkūnienė.

Rudens pradžia – tai pats geriausias laikas grožėtis subtiliu dekoratyvinių varpinių augalų žydėjimu. Šiuo metu žydi soruolė, miskantai, melvenės, soros, mėlitas ir kiti varpiniai augalai. VU Botanikos sodo kolekcijoje rasite įvairius varpinius augalus: nuo smulkučių viksvų iki net 3 metrų aukščio miskantų. Pamatysite ir spalvinę augalų lapų įvairovę: nuo šviesiai žalių mėlitų iki žaliai raudonų sorų, margaspalvių viksvų.

Šiuo metu VU Botanikos sodo Dekoratyvinių varpinių augalų kolekcijoje sukaupta 36 genčių, apie 160 rūšių ir veislių augalų. Dekoratyviniai varpiniai augalai auga sodo Akmenyne, žolinių dekoratyvinių ir dendrologinėse kolekcijose.

Pažintinis renginys – nemokamas (50-mečio jubiliejų mininčio VU Botanikos sodo Kairėnuose dovana lankytojams), įėjimas į renginį – įsigijus sodo lankytojo bilietą.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: būtina šiuo el. paštu daiva.krutuliene@bs.vu.lt
KUR, KADA: lankytojų grupė renkasi 16.15 val. prie VU Botanikos sodo pagrindinės kasos (Kairėnų g. 43, Vilnius).
BILIETAI: įėjimas į renginį – įsigijus sodo lankytojo bilietą, pažintinis renginys – nemokamas (50-mečio jubiliejų mininčio VU Botanikos sodo Kairėnuose dovana lankytojams).