KVIEČIAME Į TALKĄ: VU SAULĖTEKIO MIESTELIO TERITORIJOS IR MIŠKŲ ŠVARINIMAS (BALANDŽIO 14 D.)

KVIEČIAME PRISIJUNGTI: balandžio 14 dieną, nuo 10 val. rengiama pavasario talka – Saulėtekio miestelio teritorijos ir miškų švarinimas. Į talką kviečiame visą Vilniaus universiteto bendruomenę! Visi talkininkai gaus maišus ir pirštines, po talkos visus vaišinsime gardžia koše ir arbata.

SVARBU: prašome Jūsų iš anksto registruotis talkai šiuo e. paštu: daiva.krutuliene@bs.vu.lt
ARBA: prašome patvirtinkite apie savo dalyvavimą talkoje paspaudę šią nuorodą ir pažymėję, į kurią talkininkų susirinkimo vietą ketinate atvykti:

Talkos dalyvių susirinkimo vietos ir laikas:

LAIKAS: balandžio 14 d., nuo 9:45-10 valanda. Planuojama talkos trukmė: 2 val.

SUSIRINKIMO VIETOS:
1. Talkos plane pažymėta S1: automobilių stovėjimo aikštelė priešais VU Fizikos fakultetą (Saulėtekio al. III-ąjį korpusą) . Čia kviečiami rinktis talkininkai iš TVPC, MKIC, GMC, Fizikos, Ekonomikos ir verslo administravimo, Teisės fakultetų, Saulėtekio al. šešiolikaukščių bendrabučių centro komplekso gyventojai, darbuotojai.
2. Talkos plane pažymėta S2: aikštė šalia Saulėtekio stadiono, priešais IKI prekybos centrą . Čia kviečiami rinktis talkininkai iš VU Botanikos sodo, SSC, VU Verslo mokyklos, VU Bendrabučių centro Saulėtekio al. 5-aukščių bendrabučių centro komplekso gyventojai ir darbuotojai.

Talkos pabaigtuvės: 12:00 val. aikštelėje prie VU Verslo mokyklos. Talkininkai vaišinsis koše ir arbata.

Talkos tikslas: padaryti VU Saulėtekio miestelio miškus ir teritoriją švaresnius. Po žiemos pasirūpinti aplinka, kurioje dirbame, gyvename, sportuojame – graži tradicija. Į talką kviečiame ir Saulėtekio studentų miestelyje dirbančius, čia gyvenančius ir visus, kurie gali prisidėti bei kam rūpi, kad gyventume švariau ir darniau. Bendros pastangos ir darbas stiprina bendrystę!

Atsisiųskite talkos žemėlapį/planą čia.