AKIMIRKOS IŠ KONFERENCIJOS ,,VAISTAŽOLIŲ TAKELIAIS Į SVEIKATOS KELIĄ”

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas,

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondas ir

Lietuvos fitoterapijos sąjunga organizavo konferenciją,

skirtą habilituotos gamtos mokslų daktarės Eugenijos Šimkūnaitės 100–mečiui paminėti

,,Vaistažolių takeliais į sveikatos kelią”

Konferencija vyko 2020 m. rugsėjo 9 d. Vilniaus universiteto botanikos sodo Vingio skyriuje

PROGRAMA (atsisiųsti)

Dalinamės konferencijos, skirtos Eugenijos Šimkūnaitės 100-mečiui ir vykusios VU botanikos sodo Vingio skyriuje (1) š.m. rugsėjo 9 d., akimirkomis. Konferencijoje buvo skaitomi pranešimai, vyko pokalbiai prie arbatos ir skambėjo prisiminimus žadinančios melodijos. Nusipelnę už iniciatyvas, veiklas ir nuopelnus buvo pagerbti Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėkomis.

Nuotraukose – konferencijos organizatoriai, pranešėjai ir dalyviai: Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto nariai (2), Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys prof. Algimantas Kirkutis (3), Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis ir dr. Asta Kandratavičienė (4), MČTAU Literatūros fakulteto Garbės dekanas dr. Romualdas Šimkūnas (5), UAB „Švenčionių vaistažolės“ vadovas Elmantas Pocevičius (6), Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė Birutė Karnickienė ir Vilniaus universiteto botanikos sodo Vingio skyriaus vadovė dr. Regina Juodkaitė (8), Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sodo vyresnioji mokslo darbuotoja prof. Ona Ragažinskienė (7) ir kiti. Konferenciją moderavo Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja, etnologė ir žurnalistė Gražina Kadžytė.

1)  2)

3)