VASARIO 15 D. – DIDŽIOJO ŠILTNAMIO DIENA SKIRTA ŽYDINTIEMS AUGALAMS!

Šio šeštadienio tema: ŽYDINČIOS GĖLĖS ŠILTNAMYJE IR NAMUOSE!

Jos pačios gražiausios! Todėl aiškinsimės kaip jas puoselėti, kad puikiai augtų ir žydėtų.

Vasario 15 d., šeštadienį, VU Botanikos sode Kairėnuose – Didžiojo Šiltnamio diena! Sodo lankytojai retai turi galimybę aplankyti egzotinės floros kolekciją, todėl nepraleiskite progos!

Pažintiniai renginiai vyks:

11.00 – 12.00

12.30 – 13.00

14.00 – 15.00

Uždaro grunto augalų kuratorė Teresė Jokšienė pasakos apie žydinčius augalus mūsų šiltnamyje, o gal ir augančius jūsų namuose.  Mokysimės, kaip pagal augalo išvaizdą sužinoti, kiek jam reikia šviesos ir vandens, o gal dar ko nors, kas padėtų vešėti ir išskleistų nuostabius žiedus.

Nuo pagrindinių kasų iki Didžiojo Šiltnamio – 10-15 min. kelio. Tikimės, kad nevėluosite į užsiėmimų pradžią.

Renginys ir mažiems, ir dideliems įsigijusiems sodo bilietą bendra tvarka. Trukmė - apie valandą. Vienos grupės dydis – iki 20 žmonių. Po paskutinio užsiėmimo Šiltnamis bus uždarytas. Išankstinės registracijos nėra.