KELIONĖ APLINK PASAULĮ DIDŽIAJAME ŠILTNAMYJE!

Vilniaus pakraštyje šiltas atogrąžų sodas kviečia į kelionę aplink pasaulį per 45 minutes!

Pojūčių kelionė nuo kvapniosios vanilės prie lavongėlės, nuo dygaus kaktuso prie švelnios kalvorės,  nuo debesis siekiančių sekvojų prie smėlyje įsikasusių litopsių, nuo dinozaurų laikus menančių cikų prie modernių orchidėjų...

Visa tai galima pamatyti, paliesti, pauostyti VU Botanikos sodo Kairėnuose DIDŽIAJAME ŠILTNAMYJE! Čia 300 kvadratinių metrų plote veši apie 800 skirtingų augalų.

Lankytojų grupėms atogrąžų sodas duris atveria darbo dienomis nuo 9.00 iki 15.00 val. gruodžio – gegužės mėn.

Pažintinius renginius ir edukacinius užsiėmimus galite užsisakyti el. paštu  el. paštu edukacija@bs.vu.lt, tel. 867317602 darbo valandomis.

Kainoraštį rasite ČIA.

BOTANIKA KITAIP: PAŽINTIS IR EDUKACIJA

Kelionė aplink pasaulį per:

Ameriką: pažinsime agavą, kaktusus, anturius.

Afriką: pažinsime alaviją, kavamedį, pandanas, dioskorėją.

Aziją: pažinsime cykas, popiermedį, fikusą.

Australiją: pažinsime calistemoną, eukaliptą, bambalį.

Pietų Europą: pažinsime lauramedį, mirtą, alyvmedį, pelžiedę.

Kelionės stotelėse jūsų lauks:

• prieskoniniai augalai: vanilė, kardamonas, rozmarinas, pipiras;
  • valgomus vaisius vedantys augalai: alyvuogės, ananasas, bananas, citrina, figa, datulė, granatas, gvajava, kertuotis, lokva;
  • ypatingų gyvenimo formų augalai: sukulentai, lianos, epifitai, vabzdžiaėdžiai.

Didžiajame Šiltnamyje galimas individualus lankymas, vieta asmeninėms ir komercinėms fotosesijoms. Būtina išankstinė rezervacija el.p. hbu@bs.vu.lt