JUBILIEJŲ MININČIAM SODUI IŠMEGZTAS GĖLĖMIS PAPUOŠTAS SIMBOLIS – 50!

VU Botanikos sode, minint Pasaulinę mezgimo viešumoje dieną,  buvo išmegzta visa puokštė sodo gėlių, kurios papuošė simbolį – 50. Tai dedikacija šiemet 50-metį mininčiam VU Botanikos sodui Kairėnuose. Megztos gėlės papuošė sodo Žaliojo pastato terasą, kurioje gali apsilankyti kiekvienas, užsukęs į sodą.

Apie 30 mezgėjų jau 10-ąjį kartą buvo susirinkę VU Botanikos sode Kairėnuose, kur pažymėdamos Pasaulinę mezgimo viešumoje dieną mezgė kartu. Susirinko mezgimo entuziastės iš Vilniaus, Širvintų – Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto Tautodailės fakulteto, kartu su vaikais mezgė ir mamos.

Įkvėpimo mezgėjos sėmėsi čia pat – iš žydinčių VU Botanikos sodo grožybių. Pasaulinė mezgimo viešumoje diena pradėta minėti nuo 2005 metų Skandinavijoje. Tai yra vienas didžiausių, kiekvienais metais vis besiplečiantis mezgimo vietomis renginys visame pasaulyje, prie kurio kasmet prisijungia vis daugiau šalių.

Ačiū šio renginio organizatoriams ir partneriams: Sandros MG mezginiams, DIVI Knitting.