MARGUČIŲ MARGINIMO DIRBTUVĖS: JAU BALANDŽIO 1-2 DIENOMIS!

MARGUČIŲ MARGINIMO DIRBTUVĖS SU RASA BUSLAVIČIENE

Naudodami vien augalus ir iš jų paruoštas medžiagas išgausime juodą, žalią, mėlyną, chaki, geltoną ir įvairiausias kitas spalvas, o margučius raštuosime augalų žiedais ir lapeliais.
Naudodami herbarizuotus augalus, kursime etno margučių raštus. Išmoksime rudus kiaušinius paversti ornamentuotais („ėsdinsime” rudą lukštą specialia uogiene), o verdant suskilusius kiaušinius, aprengsime juos augaliniais kailinukais.
Dirbtuvėse naudosime daugybę augalų: juodalksnius, mėlžoles, dedešvas, aronijas, morkas, kopūstus, ciberžolę, svogūnus, vynuoges, flioksus, našlaites, paparčius, snapučius ir kt.

VELYKINIŲ PUOŠMENŲ GAMYBA
Kol margučiai virs, velykiniam medeliui, stalui ar dovanoms gaminsime papuošimus iš švendrų pūkų, džiovintų žiedų ir apelsinų žievelių. Susipažinsime su visžalėmis dekoravimo priemonėmis ir pirmaisiais gamtos žalumynais.

DEGUSTACIJA IR MINI MUGĖ
Degustuosime „Žolynų namų“ skoninius atradimus, bus galima įsigyti dažymo rinkinių ir šventinių dovanų.

LAIKAS

• balandžio 1 d., šeštadienį, nuo 13 val.
  • balandžio 2 d., sekmadienį, nuo 13 val.

VIETA: VU Botanikos sodas Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius).
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: el. p. rasa@zolynunamai.lt. Informacija tel. 8 652 84 648.
KAINA: 16 eur asmeniui, antram šeimos nariui –12 Eur. Papildomas mokamas Botanikos sodo lankytojo bilietas renginio dalyviams: 2 Eur (sumokama kasoje).
Į kainą įskaičiuotos visos margučių dažymo ir papuošalų gamybos priemonės, o taip pat ir degustuojami produktai.