JAU ŠĖLSTA MUGĖ „LIETUVOS ŽIEDAI“ (2021 M.) VU BOTANIKOS SODE KAIRĖNUOSE!

Rugsėjo 10-12 d. (2021 m.) VU Botanikos sode Kairėnuose įsikurė iš įvairiausių Lietuvos vietovių suvažiavę ūkininkai, gėlių augintojai ir sodininkai.

Mugės darbo laikas:

Rugsėjo 10 d., penktadienį, 10.00–19.00 val.
Rugsėjo 11 d., šeštadienį, 08.00–19.00 val.
Rugsėjo 12 d., sekmadienį, 08.00–16.00 val.

Net 80 mugės dalyvių, atvykę į mugę nuo pajūrio, Lietuvos didmiesčių ir miestelių, siūlo lankytojams įspūdingą įvairovę augalų, uogų ir vaisių, medaus ir gardumynų, ir net dekoratyvinių žuvų sodų vandens telkiniams!

Mugės lankytojai gali ne tik pabendrauti su sodininkais ir išklausyti jų patarimų, bet ir pasigrožėti bei įsigyti ryškiaspalvių daugiamečių gėlių. Prekeiviai siūlo įsigyti retesnių vaiskrūmių ar vaismedžių, vaistažolių ir žolinių augalų. Čia sužinosite kaip auginti ir kaip prižiūrėti savo sodus ir darželius. Amatininkai ir menininkai siūlo keramikos ir medžio dirbinius, eksponuoja akmens skulptūras.

O turintys vandens telkinius, gali įsigyti įvairiaspalvių dekoratyvinių žuvų.

Organizatorių kontaktai: tel. 8 673 17430, el. p. regina.juodkaite@gmail.com.

Nuotraukose: botanikos sodo darbuotojai, mugės organizatoriai ir dalyviai, augalai ir gėrybės iš visos Lietuvos.