2020 M. MOKINIŲ FLORISTIKOS DARBŲ KONKURSAS DŪZGIAM KALĖDAS SODE! VYKS KITAIP

Dėkojame konkurso dalyviams, kurie registravosi ir atsiuntė šių metų floristikos konkursui DŪZGIAM KALĖDAS SODE! užpildytas dalyvių anketas, taip pat ketina kurti nuostabius floristikos darbus.

Tačiau, šiais metais dėl COVID situacijos šalyje ir daugumos darbo bei mokymosi nuotoliniu būdu, registruotas dalyvių skaičius yra nepakankamas organizuoti 4 grupių darbų profesionalų vertinimą bei skirti tradicines I-III vietų nominacijas.

Todėl kviečiame JUS palaikyti konkurso idėją ir užtikrinti konkurso tęstinumą taip:

-        sukurkite numatytus konkurso 2 darbus pagal savo amžiaus grupės užduotis, kurios numatytos konkurso Taisyklėse;

-        atsiųskite iki gruodžio 1 d. PO 3 kiekvieno darbo nuotraukas (jeigu dar nepagaminote darbo, atsiųskite nuotrauką kaip jį gaminate)  el. paštais:

rasa.ryliskienė@bs.vu.lt ir rs.edukacija@gmail.com;

-        el. laiške būtinai nurodykite:

1) vardą ir pavardę;

2) klasę ir mokyklą;

3) mokytojos, kuri parengė jus konkursui, vardą ir pavardę;

4) 2 darbų pavadinimus;

5) trumpus 2 darbų pristatymus (idėją).

-        floristikos darbų vežti į Botanikos sodą NEREIKIA, nebent norėtumėte juos padovanoti konkurso organizatoriams!

Organizatoriai jūsų darbų nuotraukas ir pristatymus:

-        paskelbs tinklalapyje www.botanikos-sodas.vu.lt;

-        paskelbs veidaknygėje (Facebook’e) https://www.facebook.com/botanikos.sodas .

Čia už jūsų darbus balsuos VU Botanikos sodo FB draugai, o 5 mylimiausi dalyviai, kurių darbai surinks daugiausiai “LIKE’ų” iki gruodžio 15 d., gaus prizus;

-        visi sukūrę floristikos darbus ir atsiuntę savo darbų nuotraukas gaus pažymėjimus už dalyvavimą konkurso  „palaikyme”;

-        visiems, sukūrusiems floristikos darbus ir atsiuntusiems savo darbų nuotraukas, VU Botanikos sodas ir Vilniaus miesto savivaldybė padovanos padėkos Kalėdinę dovanėlę;

-        visi mokytojai, paruošę mokinius ir studentus konkursui, gaus pažymėjimus.

Pažymėjimus, prizus ir dovanėles šių metų dalyviai galės pasiimti nuo gruodžio 19 d. VU Botanikos sodo Kairėnuose Informaciniame centre nuo 10 val. iki 16 val.

LAUKIAME JŪSŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ! DARBŲ UŽDUOTYS:

A grupė – V-VIII klasių mokiniai.

B grupė – IX-XII klasių mokiniai.

C grupė – profesinių mokyklų mokiniai bei kolegijų studentai (amžiaus riba 25 metai).

D grupė – mokinių ir profesinių mokyklų mokinių bei kolegijų studentų su specialiaisiais poreikiais grupė.

A grupės dalyvių pirmas darbas – KOMPOZICIJA KALĖDINIAM  STALUI. Kalėdinės kompozicijos plotis ir ilgis turi siekti  30–50 cm, aukštis – iki 30 cm, padedama ant stalo. Sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau nei 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų. Gamtinės medžiagos gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos. Darbas turi būti paruoštas eksponavimui.

A grupės dalyvių antras darbas – PAKABINAMAS KALĖDINIS PAPUOŠALAS „VARVEKLIS“. Darbo ilgis 30–50 cm. Sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau nei 50 proc. gamtinės kilmės medžiagų. Gamtinės medžiagos gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos.  Darbas turi būti paruoštas eksponavimui (pakabinimui).

B grupės dalyvių pirmas darbas – PAVEIKSLAS RĖME „ŽIEMA“ (pakabinamas). Paveikslo formatas A3 (297 mm x 420 mm). Darbo sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau kaip 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų kaip lapai, sėklos, samanos, šakos ir pan., kurios gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos. Darbas turi būti paruoštas eksponavimui (pakabinimui).

B grupės dalyvių antras darbas – KALĖDŲ MEDIS (ne eglutė!). Darbo aukštis turi būti 50–70 cm, darbas pastatomas ant stalo. Jo sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau kaip 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų kaip lapai, sėklos, samanos, šakos ir pan., kurios gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos. Darbas turi būti paruoštas eksponavimui

C grupės dalyvių pirmas darbas – FLORISTINĖ KALĖDINĖ EGLUTĖ. Eglutės aukštis 70–100 cm.  Jos sukūrimui turi būti panaudota nemažiau kaip 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų. Gamtinės medžiagos gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos. Darbas turi būti paruoštas eksponavimui.

C grupės dalyvių antras darbas – KALĖDINĖ GIRLIANDA (pakabinama). Girlianda gali būti kabinama vertikaliai arba horizontaliai. Jos sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau kaip 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų. Gamtinės medžiagos gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos. Darbas turi būti paruoštas eksponavimui (pakabinimui).

D grupės dalyvių pirmas darbas – KOMPOZICIJA KALĖDINIAM  STALUI. Kalėdinės kompozicijos plotis ir ilgis turi būti  30–50 cm, aukštis – iki 30 cm. Darbas padedamas ant stalo. Sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau kaip 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų (lapai, sėklos, samanos, šakos ir pan.), kurios gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos.

D grupės dalyvių antras darbas – PAKABINAMAS KALĖDINIS PAPUOŠALAS „VARVEKLIS“. Darbo ilgis 30–50 cm. Sukūrimui turi būti panaudota ne mažiau nei 50 proc. gamtinės kilmės medžiagų. Gamtinės medžiagos gali būti natūralios, dažytos, lakuotos, klijuotos ar transformuotos.  Darbas turi būti paruoštas eksponavimui (pakabinimui).