PAŽINTINIAI RENGINIAI VU BOTANIKOS SODE

Kviečiame registruotis į pažintinius renginius VU Botanikos sode el. paštu hbu@bs.vu.lt, nurodant dalyvių skaičių. Pažintinio renginio kaina – 2 Eur, įsigijus įprastą lankymo bilietą. Renginiai vyks VU Botanikos sode Kairėnuose, rinktis prašome nurodytą valandą prie Kairėnų g. 57 esančios pagrindinės kasos. Šie edukaciniai renginiai vyks sodo erdvėse. Atsiuntę registracijos laišką, gausite ir daugiau informacijos.

Rugsėjo 4 d. 17 val. pažintinį-degustacinį renginį ŠILAUOGĖS veda vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė.

Rugsėjo 11 d. 17 val. pažintinį renginį VIRŽIAI veda vyresn. augalų kolekcijų kuratorė Ramunė Žemgulytė.

Rugsėjo 11 d. 17 val. pažintinį renginį SVARAINIAI veda tyrėja dr. Silva Žilinskaitė.

Rugsėjo 18 d. 17 val. ir ir spalio 2 d. 16 val. pažintinį-degustacinį renginį POMOLOGINIŲ KOLEKCIJŲ AUGALŲ ĮVAIROVĖ veda vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė.

Rugsėjo 25 d. 17 val. pažintinį renginį ĄŽUOLAI veda VU Botanikos sodo atstovas Egidijus Kerbelis.

Spalio 2 d. 16 val. pažintinį renginį „Daugiamečiai astrai ir kitos rudeninės gėlės“ veda vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Viktorija Guseva.