SEMINARAS: DŽUN JUAN ČIGONGO I PAKOPA

Meditacijos pradedantiems. Atsipalaidavimas – raktas į mūsų sveikatą ir laimę.

Džong Juan Čigongo pratimai tinka visų amžiaus žmonėms, nuo vaikų iki senolių. Pratimai paprasti, nereikalauja didelių pastangų ar specialaus fizinio pasirengimo. Čigongo praktika naudinga kiekvienam žmogui. Reguliari čigongo praktika didina žmogaus gyvybinę energiją, stiprina imunitetą, o tai reiškia, kad gerėja bendra sveikatos būklė, ilgėja aktyvaus gyvenimo periodas ir jaunystė, atsiskleidžia užslėpti organizmo rezervai, įgyjami išskirtiniai gebėjimai, didėja atsparumas stresinėms situacijoms.
Pirmosios pakopos seminare susipažinsite su keturiais paruošiamaisiais, trimis pagrindiniais ir šešiais pagalbiniais pratimais, suteikiančiais galimybę žmogui praktikuoti savarankiškai.
Seminaro tvarkaraštis:
Rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 18.30-21.30 val. (nemokamas užsiėmimas)
Rugpjūčio 14 d., penktadienis, 18.30-21.30 val.
Rugpjūčio 15 d., šeštadienis, 10.00-15.00 val.
Rugpjūčio 16 d., sekmadienis, 10.00-15.00 val.

Mokymų trukmė: 16 val.
Kaina: 108 EUR (pirma diena, ketvirtadienis, nemokama, kartojantiems 54 EUR). Į šią kainą įeina 2 nemokami užsiėmimai grupėje per sekančią savaitę.
Vieta: Vilniaus universiteto botanikos sodas Kairėnuose
Mokymus veda: sertifikuotas Džong Juan Čigongo mokyklos instruktorius, Kinų Vaizdinių Medicinos terapeutas @Artūras Gruodis
Būtina registracija el.paštu: imagestherapy@gmail.com, mob.: +37068671616.
Daugiau informacijos apie Džong Juan Čigongą galite rasti: https://rtc.lt/apie-mokykla/

Rengėjai: Rytų Tradicijų Centras, Vilniaus universiteto botanikos sodas ir Vaizdinių medicina