VYKSTA ŽEMĖS IR APLINKOS MENŲ PARODA ATRADIMAI!

15-asis Žemės meno „Gamta ir Menas” festivalis kviečia lankytojus į šių metų parodą ATRADIMAI Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose!

Lietuvos ir kitų šalių menininkų 22 darbai ir instaliacijos unikaliose sodo erdvėse leis naujai atrasti ir pažinti gamtos ir žmogaus santykį.

Žemės meno paroda ATRADIMAI veiks iki spalio 31 d.

Parodos ATRADIMAI eksponuojamų kūrinių ŽEMĖLAPIS ČIA.

Parodos ATRADIMAI fotoreportažas ČIA.

Albumo „Žemės menas Vilniaus universiteto botanikos sode" pristatymą KLUONE rasite ČIA.

Apie kūrėjus ir jų darbus, naujienas stebėkite ČIA.

Kūrinių aprašymai

Taip pat šeštadieniais ir sekmadieniais, nuo 12 val. iki 18 val. Muziejuje galite pamatyti dvi festivalio parodas:

- Žemės meno festivalio VU Botanikos sode nuotraukų parodą;

- Margarytos Zhurunovos ir Bogdano Lokatyrio  (Ukraina) grafikos darbų parodą „Nematomas sodas”.

Parodos veiks iki spalio 27 d. Visas parodas galima aplankyti įsigijus VU Botanikos sodo bilietą.

Albumą „Žemės menas Vilniaus universiteto botanikos sode. Land Art in Vilnius University Botanical Garden" jau galite įsigyti sodo kasoje. Kaina 14 Eur.

FESTIVALIO PROGRAMA

Rugsėjo 6 d. 15:00 Žemės meno festivalio PARODŲ atidarymas MUZIEJUJE:
    Žemės meno festivalio VU Botanikos sode nuotraukų paroda;
    Margarytos Zhurunovos ir Bogdano Lokatyrio grafikos darbų paroda „Nematomas sodas”, Ukraina.
  15:30 Seminaras „Žemės menas: perspektyvos ir iššūkiai“

Seminarą veda Žemės meno festivalio ir parodų VU Botanikos sode kuratorė Inga Raubaitė.
    Arvydas Ališanka. „A. Ališankos ir kitų skulptorių specifinės vietos skulptūrų gamtoje Lietuvoje ir svetur vaizdiniai“. Vilnius, Lietuva;
    Janis Guntans-Grasis ir Sanda Zeme. „Ieškant tvarkos Visatoje“. Ryga, Latvija;
    Jaroslaw Koziara. „landart.lubelskie.pl“. Liublinas, Lenkija;
    Aleksandr Nikituk. „Aplinkos menas Ukrainoje. Istorija. Menininkai. Projektai“. Vinyca, Ukraina;
    Alex Marchenko. „Public art Ukrainoje. Vinycos patirtis“. Vinyca, Ukraina.

Rugsėjo 7 d. 13:00 Albumo „Žemės menas Vilniaus universiteto botanikos sode” pristatymas KLUONE (sekti nuorodas)
    Diskusijoje dalyvauja: Inga Raubaitė, Žemės meno festivalio ir parodų VU Botanikos sode kuratorė; Natalja Učvatova, floristė, Žemės meno parodose dalyvauja nuo 2005 m.; Andrius Pulkauninkas, šiuolaikinio šokio choreografas ir režisierius, Žemės meno parodų atidarymų performansus kuria nuo 2006 m.; Emilija Višinskaitė, VDA III k. studentė, Žemės meno parodoje dalyvauja pirmą kartą. Renginį moderuoja Aida V. Dobkevičiūtė.

14:00 NUOTRAUKŲ PARODOS lankymas MUZIEJUJE
  15:00 Žemės meno parodos ATRADIMAI atidarymas ir darbų pristatymo ekskursija kartu su kūrėjais po SODO erdves (pradžia prie "ŠIAUDINĖS")

Žemės meno festivalio NUOTRAUKŲ PARODA MUZIEJUJE veiks iki spalio 12 d.

Žemės meno paroda ATRADIMAI veiks iki 2019 m. spalio 31 d.