IŠPAKUOKITE VU440 DOVANAS!

Vilniaus universitetas šiemet švenčia jau 440-ąjį savo gimtadienį. Per daugiau nei keturis šimtmečius mums visuomet labiau patikdavo ne gauti, o duoti. Mūsų mokslininkai padovanojo šaliai ne vieną reikšmingą dovaną – internetą, lazerines technologijas, genomo redagavimo įrankį, palydovą „LituanicaSAT-1“.

Vadovaudamiesi pareiga ir privilegija kurti Lietuvai ir dirbti jos gerovės vardan, paruošėme Jums gausybę dovanų. Visus tikinčius akademinėmis vertybėmis, VU alumnus ir jų šeimas, kviečiame sugrįžti ar pirmąkart ateiti ir drauge atrasti bei suprasti mus supantį pasaulį. Šis nemokamų kultūrinių, edukacinių, pažintinių renginių ciklas – universiteto bendruomenės dovana Lietuvai.

VU Botanikos sodas Kairėnuose ir Vingyje laukia jūsų pažintiniuose renginiuose apie augalų rūšis, kuriuos ves augalų kolekcijų kuratoriai. Registracija į šiuos renginius jau paskelbta https://www.vu.lt/440/

Renginius galite rinktis ir šios svetainės Renginių kalendoriuje.