KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į MARGUČIŲ MARGINIMO DIRBTUVES!

Dirbtuvių programa:

MARGUČIŲ MARGINIMO DIRBTUVĖS
Naudodami vien augalus ir iš jų paruoštas medžiagas išgausime juodą, žalią, mėlyną, chaki, geltoną ir įvairiausias kitas spalvas, o margučius raštuosime augalų žiedais ir lapeliais. Išmoksime rudus kiaušinius paversti ornamentuotais („ėsdinsime” rudą lukštą specialia uogiene), o verdant suskilusius kiaušinius aprengsime augaliniais kailinukais.
Dirbtuvėse naudosime daugybę augalų: juodalksnius, morkas, kopūstus, ciberžolę, svogūnus, vynuoges, flioksus, našlaites, paparčius, snapučius ir kt.

VELYKINIŲ PUOŠMENŲ GAMYBA
Kol margučiai virs, velykiniam medeliui, stalui ar dovanoms gaminsime papuošimus iš švendrų pūkų, džiovintų žiedų ir apelsinų žievelių. Susipažinsime su visžalėmis dekoravimo priemonėmis ir pirmaisiais gamtos žalumynais.

DEGUSTACIJOS IR MINI MUGĖ.
Degustuosime „Žolynų namų“ skoninius atradimus, bus galima įsigyti dažymo rinkinių ar Velykinių dovanų.

LAIKAS: balandžio 7 d. ir 14 d., nuo 12 val.
VIETA: VU botanikos sodas Kairėnuose (Vilnius)
REGISTRACIJA: el. p. rasa@zolynunamai.lt. Informacija tel. 8 652 84 648.
KAINA 14 eur. Į kainą įskaičiuotos visos dažymo ir papuošalų gamybos priemonės, degustuojami produktai.
Botanikos sodo lankytojo bilieto kaina dirbtuvių dalyviams - 2 eur.

2019 m. „Žolynų namų“ renginių programa čia: