VILNIAUS MIESTO PADĖKA VU BOTANIKOS SODO VINGIO SKYRIUI

VU botanikos sodo Vingio skyriui Vilniaus m. meras Remigijus Šimašius padėkojo už nuostabią kasmetinę tulpių žydėjimo šventę sostinės ir „Sveikas miestas" renginyje „PaVINGiuojam"!

Sveikiname skyriaus vedėją dr. Reginą Juodkaitę ir jos šaunią komandą, - Kristiną Balnytę, Zitą Braškienę.

Gegužės mėnesį nuostabų Vingio parke esantį kampelį užlieja gausus tulpių žydėjimas. Juk tulpių įvairovė tokia stulbinanti: didelės kaip krūmai ir miniatiūrinės, pilnavidurės ir daugiažiedės, siauralapės ir margalapės, šerkšnotosios ir papūginės, kvepiančios ir lelijažiedės, o spalvų įvairovė – nuo juodų iki sniego baltumo... sunku ir išvardinti. Šventės metu žydi ne tik tulpės, bet ir daugelis kitų gėlių, krūmų bei medžių.

Vilniačius ir sostinės svečius VU botanikos sodo Vingio skyrius ne tik kviečia pasigėrėti pavasario žiedais, čia vyksta ir gražiausios tulpės rinkimai, skamba VU meno koletyvo koncertai, dūzgia kūrybinės dirbtuvės, vyksta floristinių bei keramikos darbų parodos ir ekskursijos.