SUOLELIO ATIDARYMAS REKTORIUI PROF. AKAD. M. BIRŽIŠKAI

2022-10-19

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti renginiuose, skirtuose profesoriaus, akademiko Mykolo Biržiškos ( 1882 – 1962 ) 140 – osioms gimimo ir 60 – osioms mirties metinėms paminėti.

2022 m. spalio 19 d. (trečiadienis) Vilniaus universiteto Botanikos sodas Kairėnuose.

10.45 val. susitinkame prie pagrindinio įėjimo į sodą.

11.00 val. atidarome prof. Mykolui Biržiškai atminti skirtą suolelį, kuriam lėšas sutelkė VU profesorių emeritų klubas ir Lietuvos mokslų akademija.

11. 30 val. susitinkame Botanikos sodo Informacijos centro salėje, kur prie kavos ar arbatos puodelio aptarsime M. Biržiškos gyvenimo ir veiklos bruožus.

Savo mintimis pasidalins Šilalės kraštiečių draugijos pirmininkas istorikas Virginijus Jocys, profesorius emeritas Domas Kaunas ( LMA ) ir VU profesorių emeritų klubo Prezidentas Vygintas Bronius Pšibilskis.

Vilniaus universiteto profesorių emeritų klubas

Lietuvos mokslų akademija