FESTIVALIS VILNIUS ORE BOTANIKOS SODE VINGYJE

KADA?  LIEPOS 12-16 D.

KUR? VU BOTANIKOS SODO VINGIO SKYRIUJE VINGIO PARKE

BILIETUS PIRKTI ČIA!

VU Botanikos sodas kviečia jus švęsti savo 240-ąjį gimtadienį ir pristato festivalį „VILNIUS ORE“, kuriame išvysite didžiausius Lietuvos muzikos atlikėjus Beissoul & Einius, Jessica Shy, Evgenya Redko ir Liną Adomaitį! Vilnius yra oficialiai žaliausias Europos miestas, o Vingio parkas – didžiausias sostinės parkas, savo dydžiu pralenkiantis net Londono „Hyde“ parką. Pailsėkite nuo miesto dulkių ir pasimėgaukite geriausia muzika gryname ore!

PROGRAMA

• Liepos 12 d. Linas Adomaitis
  • Liepos 13 d. grupė Go_A
  • Liepos 14 d. Jessica Shy
  • Liepos 15 d. Beissoul&Einius
  • Liepos 16 d. Evgenya Redko

FESTIVALIO ŽVAIGŽDĖS

JESSICA SHY – iš Birštono kilusi atlikėja, kurios tikrasis vardas yra Džesika Šyvokaitė, dar paauglystėje dalyvavo projekte „Chorų karai“, vėliau studijavo Londone. 2019 metais atlikėja grįžo į Lietuvą ir, pradėjusi dirbti su „Radistu“ didžėjumi Jonu Nainiu-Jovani, debiutavo su savo kūrybos daina „Viskas, ką turiu“. Jessicą Shy garsina ne tik milijonai jos dainų perklausų „YouTube” ir „Spotify“ platformoje – šiemet talentinga atlikėja ir dainų rašytoja buvo nominuota M.A.M.A. apdovanojimų Metų proveržio kategorijoje.

BEISSOUL & EINIUS – Lietuvos elektroninės popmuzikos ir dizainerių duetas, veiklą pradėjęs 2011 metais. Grupės nariai Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis savo muziką apibūdina, kaip „elektro-madą“ ir imituoja devintojo ir dešimtojo dešimtmečių stilių. Praėjusiais metais Beissoul & Einius pristatė savo jau ketvirtąjį albumą „Questions in the Dark“, kuris buvo nominuotas M.A.M.A. Metų albumo kategorijoje. Duetas kuria ne tik muziką, tačiau ir koncertuoja su savo kurtais drabužiais, taip pat yra surengę madų šou bei pristatę kelias rūbų kolekcijas.

EVGENYA REDKO – išskirtinio balso ir bruožų atlikėja gimė Rusijoje, o vaikystėje su šeima persikraustė į Kauną. Nuo šešiolikos metų E. Redko gyveno Didžiojoje Britanijoje, kur baigė vidurinę mokyklą ir universitetą, o grįžusi į Lietuvą dirbo kartu su reperiais Lilu ir Innomine. 2019 metais atlikėja pradėjo savo solinę karjerą, išleido debiutinį albumą „Deivės“ ir laimėjo M.A.M.A. Metų proveržio titulą, tuo metu šiais metais pristatė puikių vertinimų susilaukusį antrąjį albumą „SOS“.

LINAS ADOMAITIS – dar 1995 metais karjerą pradėjęs prodiuseris ir atlikėjas gali pasigirti virš 20 tiek solinių, tiek su skirtingomis grupėmis išleistų albumų kolekcija. L. Adomaitis buvo projektų „L+“, „UAB Music“, „Backpackers“ nariu, dainavo miuzikluose, laimėjo vietinių ir tarptautinių apdovanojimų, vedė radijo ir televizijos laidas, o 2004 metais su Simona Jakubėnaite atstovavo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse. 2018 metais atlikėjas išleido vieną geriausių savo karjeros albumų „Vandenynai“, tapusį jo vizitine kortele, o praėjusių metų pabaigoje pristatė savo auksinių dainų remiksų albumą „AUX“.

SPAUDOS KONFERENCIJOS AKIMIRKOS

15MIN APIE FESTIVALĮ     LRT.LT APIE FESTIVALĮ    ŽMONĖS APIE FESTIVALĮ

Festivalio belaukiant, birželio 3-ios rytą, VU Botanikos sodo Vingio skyriuje Vingio parke buvo surengta spaudos konferencija. Joje dalyvavusios festivalio atlikėjos Jessica Shy ir Evgenya Redko Botanikos sode pasodino po rožę, o vėliau jų laukė staigmena – dainininkės buvo pakeltos į orą karšto oro balionu ir turėjo progą pamatyti sodo panoramą iš paukščio skrydžio. Taip prasidėta nauja tradicija – lietuvių atlikėjų Rožių alėjos sodinimas.