Kalendorius

SEMINARAS VINGIO SKYRIUJE. AUGALŲ ĮVAIROVĖ, ŽALIOSIOS EDUKACINĖS ERDVĖS KLIMATO KAITOS ASPEKTU

2020-10-21 13:00 iki 2020-10-21 16:00

Spalio 21 d., trečiadienį, 13–16 val. VU botanikos sodo Vingio skyriuje vyks seminaras „Augalų įvairovė, žaliosios edukacinės erdvės klimato kaitos aspektu“.

Pranešimus skaitys: doc.dr. Ona Motiejūnaitė (Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus kolegija), dr. Regina Juodkaitė, Kristina Balnytė ir Zita Braškienė (VU Botanikos sodas).

Vyks diskusija klimato kaitos, taip pat vaikų aplinkosauginio ugdymo klausimais. Kadangi pranašaujami šilti orai, seminaro dalyviai galės susipažinti su VU Botanikos sodo Vingio skyriuje puoselėjamos augalų kolekcijomis, jų priežiūra rudenį, pasidžiaugti augalų žiedais ar vaisiais.

Atsiprašome, dalyvių registracija sustabdyta.

Būtina registracija hbu@bs.vu.lt, dalyvių skaičius ribotas.

Dalyviai turės būti su kaukėmis, bus laikomasi atstumų. Renginys vyks lauke.