RENGINYS „TOKIJO TEISMAS (TOKYO TRIAL) - KAS LIKO UŽ KADRO“

2020-08-30 13:00 iki 2020-08-30 14:00

„Tokijo teismas“ (orig. „Tokyo Trial“) – vienintelis su Japonija susijęs filmas, filmuotas Vilniuje pastarąjį dešimtmetį. Atkurti Japoniją Lietuvos sostinėje – tikrai nelengva užduotis, tačiau JAV kompanijos „Netflix“ finansuoto serialo kūrėjai pasirinko ne tik Vilniaus kino klasteryje ir Audėjo paviljone kurti bei statyti serialo dekoracijas, bet ir atrado dalelę Japonijos Vilniaus universiteto (VU) botanikos sode. Sužinokite daugiau apie tai, kaip vyko šio „International Emmy Awards“ nominuoto mini serialo filmavimo darbai. Juk atrasti 1946 m. Japoniją 2015 m. Lietuvoje – itin didelis iššūkis. Specialiai šiam filmui iš Japonijos buvo vežami originalūs kimono, cigarečių ir degtukų pakeliai. Tiškevičių ligoninė, Lietuvos nacionalinė filharmonija ir VU botanikos sodas ekrane taip pat suvaidino svarbų vaidmenį.

Renginio metu pamatysite nuotraukų ir vaizdo medžiagos iš filmavimo aikštelės, sužinokise, kokie lietuvių aktoriai vaidino seriale, o vaikščiodami po VU botanikos sodą, galėsite pažvelti į gamtą kitomis akimis – ar jūs dar Vilniuje, ar jau Japonijoje?

Lauksime Jūsų prie pagrindinės kasos (Kairėnų g. 57).

Po renginio VU Botanikos sodo Komunikacijos ir paslaugų skyriaus vadovė Aida V. Dobkevičiūtė dalyviams ves 30 min. ekskursiją į Japonišką sodą.

Renginys nemokamas, įėjimą į VU Botanikos sodą finansuoja Vilniaus kino biuras. Būtina registracija.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ 29 D. ČIA

REGISTRACIJA Į RENGINĮ 30 D. ČIA