PARODA MUZIEJUJE: KARANTINO MANDALA

2020-08-22 iki 2020-08-23

Pasaulinės mezgimo dienos dalyvių darbų paroda KARANTINO MANDALA

Pasaulinė mezgimo viešumoje diena antrąjį birželio šeštadienį ne vienerius metus vyko Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose. Tačiau šiemet karantinas pakoregavo mezgimo viešose erdvėse tradiciją, ir mezgimo entuziastai tą darė namuose. Gražiausias, įdomiausias megztas mandalas nuo rugpjūčio 1 dienos galėsite apžiūrėti VU Botanikos sodo Kairėnuose Muziejuje. Mandalos simbolis buvo pasirinktas neatsitiktinai, ji laikoma universaliu pasaulio vienovės, sveikatos ir sėkmės ženklu. Pats žodis „mandala“ sanskrito kalboje reiškia ne tik ratą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą.

Parodoje galės apsilankyti visi VU Botanikos sodo lankytojai, įsigiję įprastą lankymo bilietą.

Parodos KARANTINO MANDALA ekspozicija veiks rugpjūčio 1–23 d. savaitgaliais nuo 12.00 iki 18.00 val.

Kartu Muziejuje galėsite apžiūrėti ir Juozo Stankevičiaus kryždirbystės ir mažosios metalo plastikos darbų parodą METALO MAGIJA.