Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

SAPNŲ GAUDYKLIŲ DIRBTUVĖS

2019-11-16

Jei norite pabandyti pasigaminti originalią sapnų gaudyklę – sau ar kalėdinėms dovanoms – kviečiame dalyvauti šiose kūrybinėse dirbtuvėse VU Botanikos sode lapkričio 16 d. nuo 13 val. Kairėnų 45 (Muziejuje).

Sapnų gaudyklė – ne tik jaukus ir originalus miegamojo interjero akcentas. Legendos skelbia, kad šis indėnų kilmės amuletas apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio. Pasidaryti jį patiems įdomu, nereikia specialių sugebėjimų ir tai neužima daug laiko, todėl, net jei netikite amuleto jėgomis, – būtinai išbandykite!

Dalyviai savo rankomis pasigamins pagal savo skonį vieną sapnų gaudyklę, kurią parsineše į namus galės mėgautis ramiu miegu ir spalvotais saldžiais sapnais. Savos gamybos sapnų gaudyklė pranašesnė už pirktinę, nes savo rankų darbas atspindi jos gamintojo išgyvenimus ir jausmus, taip pat skonį – joje gali būti daugiau ar mažiau gamtinių medžiagų.

Užsiėmimą ves Tatjana Linartė. Jis bus mokamas, 15 Eur, mokama vietoje (2 Eur į kasą, likusius vedėjai). Visas medžiagas gausite atvykę.

Registracija adresu lina.burbaite@bs.vu.lt iki lapkričio 14 d. imtinai.