LAUKO SPEKTAKLIS „ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE“

2019-09-08

Tai naujojo spektaklio eskizas, sukurtas Luiso Kerolio pasakos „Alisa Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje“ motyvais. Į šio magiško pasaulio gyventojus persikūnija jungtinis skirtingo amžiaus grupių kolektyvas: profesionalūs aktoriai bei vaikų ir jaunimo teatro studijos „BATS“ (vadovė Brigita Arsobaitė) nariai.

Eskizas „Alisa Stebuklų šalyje“ – tai eksperimentas. Čia veiksmas vyksta ne scenos dėžutėje, o tikrame VU botanikos sode, kuris tampa spektaklio scenografija. Sodo takais kviečiame pakeliauti kartu ir pažinti Stebuklų šalį, sekdami smalsiąją Alisą.

Režisierė Brigita Dalgėdė.

Vaidina vaikų ir jaunimo studijos „BATS“ nariai bei profesionalūs aktoriai: Viktorija Jaševskaja, Ugnė Mikalajūnaitė, Eliza Bondarenko, Konstantin Novopolskij.

Visų žiūrovų prašome atvykti šiek tiek anksčiau.

Prasideda: nuo 12 val.
Kaina: 5,00 Eur
Prie įėjimo į Botanikos sodą reikia įsigyti ir sodo lankytojo bilietą (vaidinimo žiūrovams – 2,00 Eur). Spektaklio bilietus galima įsigyti: Tiketa.lt online bei kasos punktuose.