EKSKURSIJA PO ŽEMĖS IR APLINKOS PARODĄ RYŠIAI

2018-10-13 12:00 iki 2018-10-13 14:00

Nuo 2003 m. VU botanikos sode Kairėnuose vykdomas unikalus ir vienintelis Lietuvoje žemės meno projektas „Gamta ir Menas“. Šio projekto tikslas yra suteikti galimybę menininkams kurti gamtoje, atrasti ryšį su ja, vystyti dialogą tarp meno, gamtos, kūrėjo ir žiūrovo.
RYŠIAI – tai 14-oji projekto paroda, kurioje savo darbus pristato keramikai, skulptoriai, tapytojai, tekstilininkai, floristai ir kt. Dauguma kūrinių priskiriami  žemės menui (Land Art). Jie kuriami naudojant tik gamtines medžiagas. O aplinkos meno (Environmental Art) darbai kuriami iš įvairiausių nenatūralių medžiagų, jie integruoti į tam tikrą erdvę ir pritaikomi prie vietinio gamtovaizdžio.
Kviečiame dalyvauti ypatingoje ekskursijoje po parodą RYŠIAI: pamatysime 19 darbų, kuriuos sukūrė menininkai iš Lietuvos ir užsienio. Ekskursiją ves parodos kuratorė Inga Raubaitė. Trukmė apie 2 val.
Susitikimo vieta: 12.00 val. prie pagrindinės VU botanikos sodo kasos.
Ekskursijos kaina: 1 EUR + įėjimo bilietas į Botanikos sodą.
Adresas:
VU botanikos sodas, Kairėnų g. 43, Vilnius.