Kalendorius

SUSITIKIMAS SU LATVIŲ MENININKE KARINE PARONYANC TAPYBOS DARBŲ PARODOJE „VOYAGE BOTANICA“

2024-07-30

Liepos 30 d., 18 val. VU Botanikos sodo Muziejuje rengiamas išskirtinis susitikimas su žinoma latvių menininke, sode pristatytos ir didžiulio susidomėjimo sulaukusios tapybos darbų parodos „Voyage Botanica“ autore Karine Paronyanc. Nuo liepos 5 d. sode atvira paroda specialiai į Vilnių atkeliavo iš Latvijos universiteto Botanikos sodo Rygoje.

Atvykę į susitikimą su latvių tapytoja K. Paronyanc turėsite unikalią progą autorės paklausti apie jos botaninių fantazijų ciklą, apimantį įvairius menininkės kūrybos etapus. Tai kartu bus paskutinė proga išvysti sode eksponuojamus K. Paronyanc darbus.

Pasitelkdama įvairias gėlių formas ir spalvas, menininkė tyrinėja gamtos reiškinius, visatos dėsnius ir gyvybės kilmės paslaptis. Tapybos darbai iš ciklo „Voyage Botanica“ įkūnija lengvumo ir vasaros nuotykių troškimo jausmą.

K. Paronyanc įkvėpimas – misija išsaugoti išsaugoti planetos biologinę įvairovę. Jos meno filosofijai apibūdinti tinka terminas „BIO menas“. Menininkės darbai skatina iš naujo pažvelgti į tapybą iš natūros, mokymąsi iš gamtos ir gyvenimo grožį.

APIE AUTORĘ
Latvijos menininkė Karinė Paronyanc baigė tapybos studijas Latvijos dailės akademijoje, yra Janio Rosenthal meno koledžo absolventė. Studijavo Florencijos dailės institute Italijoje.

KAS: Susitikimas su latvių tapytoja Karine Paronyanc jos darbų parodos VOYAGE BOTANICA uždarymo proga.
KUR, KADA: liepos 30 d., 18 val. VU Botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g. 43, Vilnius)
KAINA: įėjimas į sodą ir parodą įsigijus VU Botanikos sodo lankytojo bilietą.