Kalendorius

VU BOTANIKOS SODE BUS APDOVANOTI EKOLOGINIO KONKURSO „ŽALIOJI PALANGĖ“ LAUREATAI

2024-05-23

Gegužės 23 d.,11 val. VU Botanikos sode bus apdovanoti ekologinio konkurso „Žalioji  palangė“ laureatai – 30-ies atrinktų geriausių darbų autoriai. Konkursą organizuoja LINEŠA (Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra)  ir VU Botanikos sodas.

Šiais metais konkursui buvo pateikta itin daug – net 324 puikios palangės. Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą, entuziazmą ieškoti gamtos stebuklų ir įdomių idėjų!

Šiemet komisija vertino ne tik nuotraukas bei idėjos originalumą, bet ir tai, kiek aktyviai buvo įsitraukę patys vaikai, taip pat proceso stebėjimo analizę ir išvadas. Komisijai apsispręsti buvo nelengva – sulaukta tikrai daug įdomių darbų.

Konkurso organizatoriai kvietė mokinius pasinerti į žalią kelionę ir ieškoti gamtos stebuklų. Namuose, mokykloje ar vaikų darželyje mokiniai kūrė kompoziciją, kurios tema –„Susirask draugą!“. Konkurso „Žalioji palangė“ tikslas yra skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, kuriant sveiką ir tvarią aplinką, ugdyti atsakomybę už savo žaliuosius draugus.

Konkurse dalyvavo: ikimokyklinio ugdymo mokyklos, bendrojo ugdymo mokyklos, profesinio mokymo įstaigos, neformaliojo vaikų švietimo mokyklos, kitų švietimo paslaugų teikėjai, pavieniai mokiniai, šeimos.

Daugiausia balsų surinkusios žaliosios palangės autoriams) bus įteikiamas „Metų žaliosios palangės“ sertifikatas. Leiskite sau svajoti, kurti, geriau pažinkite žaliuosius draugus!