Kalendorius

PAPILDOMAS RENGINYS: AUGALŲ PAŽINIMAS VISAIS POJŪČIAIS. PASIVAIKŠČIOJIMAS TARP 900 EGZOTINIŲ AUGALŲ

2024-04-06 11:00 iki 2024-04-06 12:30

ATNAUJINTA: registracija į papildomą renginį balandžio 6 d. SUSTABDYTA, lankytojų grupės į sodo Didįjį šiltnamį jau užpildytos. Ačiū visiems užsiregistravusiems ir iki susitikimų!

***

Matome, kad į VU Botanikos sodo Didįjį šiltnamį su net 900 egzotinių augalų norėtų užsukti kur kas daugiau lankytojų, nei kovo 23 d. vyksiančiame pažintiniame renginyje galime priimti.

Ačiū visiems už susidomėjimą ir skelbiame papildomą pažintinį renginį „Augalų pažinimas visais pojūčiais. Pasivaikščiojimas tarp 900 egzotinių augalų“, kuris vyks balandžio 6 dieną. Renkamos dvi lankytojų grupės: nuo 11 ir 12.30 val. (vietų skaičius ribotas, suskubkite).

Tuo pačiu skelbiame, kad stabdome registraciją į kovo 23 d. pažintinį renginį sodo Didžiajame šiltnamyje.

Renginį „Augalų pažinimas visais pojūčiais. Pasivaikščiojimas tarp 900 egzotinių augalų“ ves VU Botanikos sodo uždaro grunto augalų kolekcijų kuratorė Teresė Jokšienė.

APIE PAŽINTINĮ RENGINĮ

Daugelis skirtingai atsakome į klausimą, kodėl savo namuose – gyvenamuosiuose, o kai kada ir darbo kambariuose – auginame gėles.

Priežasčių yra įvairių, bet viena iš jų ta, kad augalai gamina deguonį, kurio dėka mes galime gyventi šioje planetoje. Augalas šalia mūsų kartu yra ir deguonies fabrikėlis: kuo jis stovi arčiau, tuo nauda didesnė.

Iš arčiau susipažinus su augalais jų teikiamų naudų sąrašas ilgėja. Todėl kviečiame pasitelkti visus savo pojūčius ir tuo įsitikinti sodo Didžiajame šiltnamyje. Ar mėginote augalus ne tik užuosti, bet ir juos prašnekinti, pirštais pajusti jų paviršių glotnumą ar aštrumą? Užsukite, nes ne kasdien turėsite galimybę pabūti tarp 900 skirtingų egzotinių augalų.

KUR, KADA: balandžio 6 d. renkamos dvi lankytojų grupės: nuo 11.00 val. ir nuo 12:30 valandos. Lankytojų skaičius ribotas. Kviečiame rinktis 15 min. prieš renginį prie VU Botanikos sodo pagrindinės kasos (Kairėnų g. 43, Vilnius).
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: būtina šiuo el. paštu daiva.krutuliene@bs.vu.lt
BILIETAI: įėjimas į renginį – įsigijus sodo lankytojo bilietą, pažintinis renginys – nemokamas (augalų kuratorių dovana sodo lankytojams).