Vilniaus universitetas

MENIU

Naujienos

VASARIO 21 D. UŽGAVĖNIŲ LINKSMYBĖS KARTU SU „RATILIO“ LUMINA PARKE!

 

VASARIO 21 D. – UŽGAVĖNIŲ linksmybės LUMINA parke! Žiemą gąsdinti padės ir tradicinį Užgavėnių personažų šėlsmą įžiebs Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“. Kolektyvas dovanos trankią tradicinę muziką, visus surinkusius kvies dainuoti, šokti ir žaisti. Degsime laužą, o ant jo Morę! Atsisveikinsime su žiema ir LUMINA parku iki kito šalto ir tamsaus sezono.

SVARBU!!! UŽGAVĖNIŲ vakarą visi ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai, atėję į LUMINA parką su kaukėmis, bus įleidžiami nemokamai! Planuokime sotųjį antradienį čia, VU Botanikos sode Kairėnuose! UŽGAVĖNIŲ programa prasidės 18.30 val., kviečiame atvykti anksčiau ir pasidžiaugti šviesų ir meninių instaliacijų parku, parkas atsidaro nuo 17.30 val. 

  

Pirkti bilietus į LUMINA parką ČIA

Atsisiųsti atvykimo ir parkavimo žemėlapį ČIA

2022–2023 m. tamsiuoju sezonu kviečiame į LUMINA parką, kuris įsikūrė VU Botanikos sode Kairėnuose! Šiais metais čia leisimės į meninę, edukacinę, pažintinę ir pramoginę šviesos kelionę. Ekspozicijoje – originalūs Lietuvos ir Lenkijos menininkų Manto Maziliausko, Jarosław Koziara, Olena Glinka  ir Marta Basandowska sukurti darbai, kurie supažindins ne tik su gamtos šviesos šaltiniais, bet ir išrastais žmogaus. Ar tik saulė, mėnulis ir žvaigždės skleidžia mums šviesą? O gal ir knyga?Atraskite kitokį sodą ir dar nematytas jo erdves! 

VU Botanikos sodo Kairėnuose darbo laikas iki vasario 21 d.: 8.00–16.30 val. (šeštadienį ir sekmadienį – 10.00–16.30 val.). LUMINA parko veikimo metu, VU Botanikos sodas Kairėnuose yra uždarytas.

  

LUMINA parko darbo laikas iki vasario 21 d. 17.30–21 val.

Parkas uždarytas pirmadieniais, išskyrus vasario 20 d.

Įėjimas į LUMINĄ parką pro JAPONIŠKĄ sodą. Lankytojai į parką įleidžiami iki 20 val.

BILIETŲ KANOS Į LUMINĄ PARKĄ 

 

SU NUOLAIDA*

STANDARTINIS 

ŠEIMOS (4 asm.) 

ANTRADIENIS–KETVIRTADIENIS

10 EUR

12 EUR

38 EUR

PENKTADIENIS-ŠEŠTADIENIS

ŠVENTINĖS DIENOS* 

 12 EUR  14 EUR  48 EUR
  • Vaikams iki 2 metų – nemokamai.
  • *Bilietas su nuolaida galioja vaikams iki 18 metų, studentams (turintiems ISIC arba LSP studento pažymėjimą), pensininkams, neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims, Vilniaus universiteto darbuotojams.
  • Šeimos bilietas galioja 2 suaugusiems ir 2 vaikams arba 1 suaugusiam ir 3 vaikams (vaikams iki 18 metų). Gausios šeimos gali įsigyti šeimos bilietą su šeimos kortele.
  • *Šventinės dienos – šventinėmis dienomis galioja savaitgalio kainos. Taip pat šiuo laikotarpiu parkas dirbs ir pirmadienį: gruodžio 25 d. – sausio 1 d., vasario 16–19 d.
  • Parkas yra uždarytas pirmadieniais, išskyrus: gruodžio 19 d., gruodžio 26 d.
  • 2022 m. gruodžio 24 d. parkas nedirbs.

Daugiau informacijos apie LUMINA parką: www.luminapark.lt 

NUOTRAUKŲ GALERIJA