Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

JESSIE WARE KONCERTAS

2018-07-23

2018.07.23 20.00 val. Jassie Ware koncertas VU Botanikos sode (Kairėnų g.43, Vilnius).

Milijonus klausytojų visame pasaulyje pavergusi Jessie Ware pernai, po trejų metų pertraukos, pristatė savo trečiąjį albumą „Glasshouse“. Šiemet atlikėja atvyks į Lietuvą ir liepos 23 d. VU botanikos sode pristatys savo švelnias ir romantiškas meilės balades. 
Debiutinę dainą J. Ware išleido 2011 m. Po metų atlikėja įrašė albumą „Devotion“, kurį iš karto pastebėjo muzikos kritikai ir žurnalistai. Lyriškos ir svajingos J. Ware dainos rado atsaką ir žmonių širdyse. 2014 m. atlikėja išleido savo antrąjį albumą „Tough Love“, kuris kaip ir pirmasis, pateko į dešimties populiariausių Jungtinės Karalystės albumų sąrašą. Po jo sekė kūrybinė pertrauka, kurios metu atlikėja tapo mama.
Nors nauji J. Ware albumai neišleidžiami kasmet, kiekvienas jos darbas tampa tikru įvykiu muzikos pasaulyje ir yra labai laukiamas gerbėjų. Jessie Ware vardą beveik kasmet galima išvysti prestižinių „Mercury Prize“, MOBO ir BRIT apdovanojimų nominantų sąrašuose.
2017 m. atlikėja pristatė naujausią albumą „Glasshouse“ . 
Romantiškos J. Ware baladės liepos 23 d. skambės VU botanikos sode. 
Bilietus į koncertą nuo gegužės 17 d. 10 val. ryto bus galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt