IVAN KOMARENKO "MANO DIDYSIS KONCERTAS"

2018-06-14

IVAN KOMARENKO "Mano didysis koncertas". 2018 m. birželio 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val. Vilniaus Universiteto botanikos sodo Vingio skyrius (M. K. Čiurlionio g. 110) Vilnius.

Kviečiame į išskirtinį Ivan Komarenko šou! Autorius tokių hitų kaip “Sto Lat”, “Dom na wiślanym brzegu” ar legenda jau tapusiu hitu “Jej czarne oczy”.
Dainininkas taip pat yra žinomas iš kadaise gyvavusio ir išgarsėjusio projekto “Ivan i Delfin”, taip pat ir iš labai pasisekusios solinės karjeros. Ivan grįžta i Vilnių po pusmečio pertraukos. Grįžta, kaip pats sako, su dideliu ir išskirtiniu koncertu, kad ne tik pajausti dar kartą svetingą Vilniaus publiką, bet visų pirmą, kad išgyventi nepamirštamą vakarą kartu su savo ištikimais gerbėjais iš Lietuvos.
Specialiai šiam vakarui Vilniaus publikai bus paruošta šviesos ir šokių šou programa.

Bilietų kainos 8-21 EUR. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt