Vilniaus universitetas

MENIU

Kalendorius

PASKAITA APIE ŠVEICARIJOS BOTANIKOS SODUS, KALNUS IR JTO BŪSTINĘ

2018-01-17

2018 m. sausio 17 d. 13.00 val. maloniai kviečiame į paskaitą "Šveicarijos Botanikos sodai, kalnai ir JTO būstinė", kurią skaitys VU Botanikos sodo dendrologinių kolekcijų skyriaus vadovė RAIMONDA ŠIMĖNAITĖ.
VU Botanikos sodo specialistai ne tik rūpinasi sodo augalais, bet ir kelia kvalifikaciją, domisi pasaulio naujienomis, susijusiomis su dekoratyviniais bei natūraliais želdynais. Tad žiemos metas – pats geriausias laikas pasidalinti šia informacija su visais, besidominčiais augalų naujienomis.
VU Botanikos sodo specialistė R.Šimėnaitė, iliustruodama nuotraukomis, papasakos apie Šveicariją, unikalią šalį, kuri traukia turistus savo savita gamta ir įspūdingais kalnais. Tačiau dar įspūdingesni Šveicarijos botanikos sodai, kuriuose galima pamatyti alpinių augalų ekspozicijas, įspūdingo dydžio medžius bei edukacines erdves. Atvykus į Ženevą, būtina aplankyti Jungtinių Tautų Organizacijos būstinę, kurioje ne tik priimami svarbūs sprendimai visam pasauliui, bet ir eksponuojama begalė meno kūrinių.
Renginys vyks VU Botanikos sodo Informaciniame centre. Paskaita nemokama, mokamas tik įėjimas į Botanikos sodą (1,5 EUR)