Smagiai prisimenant Žvalumo dienos renginius

Paskelbta: 2016 09 09

Filmukas apie rugpjūčio 27 d. vykusią Žvalumo dieną

Pagaliau susuktas trumpas „Žvalumo dienos 2016“ filmukas ! Ta proga šios šventės organizatorė Ramunė Žukauskienė džiaugiasi ir padėkoja mums, Botanikos sodui, kaip labai svetingiems šventės vietos šeimininkams. Taip pat dėkoja šiemet itin gausiai susirinkusiems dalyviams, pristačiusiems aktyvias edukacines veiklas, skaičiusiems paskaitas, teikusiems sveikatinimo paslaugas ir prekiavusiems sveikais produktais. Iškalbingi ir skaičiai: atstovauta 43 organizacijoms, būta 220 dalyvių, 8 savanorių, - su lankytojais – iš viso daugiau kaip 1500 žmonių. Taigi vienas šventės tikslų – burti Vilniaus sveikos gyvensenos skleidėjų bendruomenę – tikrai pasiektas ir net viršytas! Renginyje taip pat buvo dalyviai iš Elektrėnų, Kauno, Alytaus, Druskininkų, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio ir tokių šalių: Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Kinijos, Indijos.

Svarbu ir tai, kad renginio dalyviai ir lankytojai prisidėjo prie kraujo donorystės akcijos: „Žvalumo dienoje“ dalyvavusio Nacionalinio kraujo centro pavėsinėje kraujo davė 22 asmenys.

Visi renginio lankytojai gavo šventės programėles su dalyvių kontaktiniais duomenimis, tad, tikėkimasi, kad dar daugiau vilniečių įsilies į sveikos gyvensenos šalininkų gretas.

Filmuko autorius Rokas Bučas. Nors juostoje yra tik dalis dalyvių, bendrą renginio dvasią kūrė visi drauge – patekusieji į kadrą ir likusieji už jo.

Tad sakome iki „Žvalumo dienos 2017“! Kitąmet į VU Botanikos sodą ir vėl rinksimės ištarti burtažodžio: „Dėl žvalios sielos ir žvalaus kūno aš dalyvausiu dienoj žvalumo!“

Filmuką rasite: https://www.youtube.com/watch?v=of5kOcPGey4

https://www.facebook.com/events/1127606250591534/permalink/1253515721333919/

zvalumo_diena


grįžti