Žemės ir Aplinkos meno paroda LAIKAS

Paskelbta: 2016 09 12

Kviečiame aplankyti unikalią parodą po atviru dangumi

Žemės meno parodos „LAIKAS“ atidarymas įvyko rugsėjo 10 d. Dalyviai - įvairių sričių menininkai iš Lietuvos ir Ukrainos: Irina Kostina, Greta Kardišiūtė, Natalija Učvatova, Virgilijus Kubilius,Lina Jonikė, Aleksandr Nikituk (Ukraina), Vladimir Chodak (Ukraina), Rasa Nazarovaitė-Nazimovienė, Elžbieta Jankovska - Bortkevič, Robertas Gritėnas, Audronė Sabalytė-Burbulienė, Gabrielė Žemaitytė, Gailė Griciūtė, Rūta Udraitė-Mikalauskienė, Kristina Šiožinienė, Monika Skliaustytė, Monika Mačiulytė, Eglė Krencienė, Vygantas Vėjas, Neringa Kūlokaitė.
Paroda vyks iki spalio 31 d., bet dėl nepalankių oro sąlygų kai kurie darbai gali ir anksčiau sunykti.

Nuo 2003 metų VU Botanikos sode, Kairėnuose, vykdomas unikalus žemės meno projektas “Gamta ir Menas”. Šio projekto tikslas suteikti galimybę menininkams kurti gamtoje, atrasti ryšį su ja, vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo.
„LAIKAS“– tai tryliktoji šio projekto paroda, kurioje savo darbus pristato įvairiausių sričių menininkai (keramikai, skulptoriai, tapytojai, fotografai, floristai ir kt.). Didžioji dalis kūrinių yra žemės meno (Land art) darbai, kurie sukurti naudojant tik gamtines medžiagas ir aplinkos meno (Environmental art) darbai, sukurti iš dirbtinų įvairių medžiagų, integruoti į tam tikrą erdvę, pritaikyti prie vietinio gamtovaizdžio.
Parodos „LAIKAS“ atidarymas rugsėjo 10 d. 15.00 val.

"Deviantai", autorė Elžbieta Jankovska-Bortkevič

"Metamorfozė", autorė Rasa Nazarovaitė-Nazimovienė