ATRASK NEATRASTĄ SPORTĄ VU BOTANIKOS SODE

2017-09-25

Nebūtinai darbo savaitės pradžia turi būti sunki ir niūri!

Rugsėjo 25-osios pirmadienį atraskite dar neatrastą sportą Vilniaus universiteto Botanikos sode ir savaitę pasitikite aktyviai!

17.00 val. ir 18.30 val. (jei patiks veikla, galima bus pakartoti!) jūsų lauks:

Orientavimosi sporto trasa rudenėjančiame Botanikos sode. Trasoje ne tik susipažinsite su vis labiau populiarėjančiu orientavimosi sportu, žemėlapio šifravimu ir kitomis keliautojų subtilybėmis, bet tuo pačiu galėsite susipažinti su retomis augalų rūšimis, jų istorija.

Basakojų takas. Tie, kuriems nebaisi rugsėjo vėsa, galės išmėginti Basakojų taką, kuris atpalaiduos pirmadienio vakarą bei nustebins suteikiamų pojūčių įvairove.

DĖMESIO. Dalyvauti veiklose nemokamai galėsite tik tuo atveju, jei Botanikos sodo kasoje pasakysite Europos sporto savaitės slaptažodį "BE ACTIVE".

Renginio pradžia 17:00 val., pabaiga 19:30 val.

Europos sporto savaitė - tavo universitete!