Vilniaus universitetas Vilniaus universiteto botanikos sodas

SODO GALERIJOS ATIDARYMAS

2017-05-26

Sodo galerijos atidarymas gegužės 26 d. 18.00 val. Žaliojo pastato lauko terasoje

Bene gražiausioje Vilniaus vietoje - Žaliojo Pastato terasoje, 2017-05-26 18 val. Kairėnų Botanikos sode, atidarysime Lauko Keramikos ir Skulptūros Meno SODO GALERIJĄ. Maloniai kviečiame atvykti ir pamatyti pirmąją SODO GALERIJOS kolekciją.
Autoriai asmeniškai jums demonstruos savo kūrinius.
Maestro Skirmantas Sasnauskas koncertuos mums visiems.
Kai SODO GALERIJOS atidarymo proga leisis saulė, mes įžiebsime Kosminio Transportavimo Zuikį - Space Shuttle Rabbit (aut. Andrius Janulaitis). Tik neklausinėkite, tiesiog ateikite ir pamatysite. Tada jau sakysime, kad SODO GALERIJA atidaryta.
Beje, tuo pat metu tame pačiame Kairėnų Botanikos sode vyks diiiidžiulė augalų paroda-mugė "Lietuvos Žiedai",- tikra šventė augalų mėgėjams.
Šį vakarą prisiminsite ilgai ir maloniai.
Jau laukiame

Jeigu vis tik norite paklausti, skambinkite +37061285622